Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.
Laminacja to nasz zawód!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKomercyjna maszyna do laminowania

Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem

Orzecznictwo
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem

Chiny Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem dostawca
Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem dostawca Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem dostawca Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem dostawca Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem dostawca

Duży Obraz :  Maszyna do laminowania wielkoformatowego 380 V, maszyna do laminowania papieru z klejem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GUANGMING
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: SW-1200G

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negoitable
Szczegóły pakowania: FUMIGACJA DREWNIANA OBUDOWA
Czas dostawy: 5-35 DNI
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Napięcie: 380 V. Częstotliwość: 50 HZ
Fazy: 3 Wysoka prędkość: 120 M / MIN
ROZMIAR PAPIERU: 1200X1450 MM ŁAŃCUCH ŁAŃCUCHA: Opcjonalne
High Light:

komercyjny sprzęt do laminowania

,

maszyna do laminowania okładek książek

W pełni automatyczna szybka komercyjna maszyna do laminowania SW - 1200G do papieru wielkoformatowego

Aplikacje

Przyjmuje folię bezklejową lub folię wstępnie klejoną do laminowania papieru

funkcje

Automat do laminowania SW - 1200G został niedawno opracowany do laminowania folii bezklejowej lub folii i papieru wstępnie klejonego. Maszyna realizuje pełną automatyzację podawania papieru, laminowania, cięcia papieru, przyjmowania papieru i kontroli temperatury. Urządzenia elektryczne i pneumatyczne są kontrolowane przez system PLC (sterowanie programowalne) i można je łatwo obsługiwać za pomocą ekranu dotykowego. Rolka grzewcza przyjmuje wbudowany system ogrzewania olejowego. Aby sprostać różnym zastosowaniom użytkowników, moduł odbiorczy papieru jest wyposażony nie tylko w wibrujący stół odbiorczy, ale także rolkę nawijającą. Laminowany papier można nawijać automatycznie, jeśli nie trzeba go ciąć.

Ta maszyna centralizuje funkcje wysokiej automatyzacji, wysokiej precyzji laminowania, humanizowanej konfiguracji i łatwej obsługi, i jest najlepszym wyborem z wysoką wydajnością kosztową dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Konfiguracja

1. Automatyczny podajnik papieru przyjmuje bezolejową pompę próżniową do automatycznego podawania papieru. Można także dodawać papier, nawet jeśli maszyna nadal pracuje, co znacznie poprawia wydajność pracy.

2. System interfejsu człowiek-maszyna: kolorowy ekran dotykowy upraszcza obsługę maszyny. Na ekranie dotykowym, o ile operator podaje rozmiar papieru, długość nakładania się i prędkość roboczą itp., Maszyna może realizować całkowicie zautomatyzowane działanie. A na ekranie dotykowym można w dowolnym momencie sprawdzić stan roboczy maszyny.

3. System automatycznego podawania papieru jest wyposażony w brak zabezpieczenia papieru, zabezpieczenie przed złamaniem papieru i zabezpieczenie nakładania papieru, które są kontrolowane przez systemy fotoelektryczne i mechaniczne. Gdy nie dojdzie do zerwania papieru, zerwania papieru lub nałożenia papieru, urządzenie zatrzyma się automatycznie w celu samoobrony.

4. Stół do przenoszenia jest wyposażony w aspirator powietrza i układanie z przodu itp., Aby regulować przenoszenie papieru i nakładanie się oraz poprawić zapobieganie laminowaniu.

5. Wysoka precyzja chromowanego walca grzewczego jest wyposażona we wbudowany system podgrzewania oleju, który ma doskonałe parametry kontroli temperatury. Temperatura laminowania jest regulowana w zależności od zastosowania.

6. Hydrauliczny system ciśnieniowy zapewnia automatycznie duży i stały nacisk, aby zagwarantować dobrą jakość laminowania.

7. Wałek rozprężny powietrza uwalnia folię i udoskonala precyzję uwalniania folii, a także znacznie ułatwia załadunek i rozładunek rolki folii.

8. Kombinacja wału rozprężnego powietrza i urządzenia hamującego może regulować napięcie uwalniania filmu i prędkość uwalniania.

9. Zespół tnący i odbiornik papieru można łatwo odsunąć od zespołu laminującego. Ta specjalna konstrukcja sprawia, że ​​obsługa maszyny jest wygodniejsza.

10. Pneumatyczny system cięcia realizuje automatyczne odcinanie papieru, o ile operator wprowadza na ekranie rozmiar obrabialnego papieru.

11. Moduł odbiorczy papieru jest wyposażony nie tylko w wibrujący stół odbiorczy, ale także rolkę nawijającą. Po przycięciu laminowany papier zostanie automatycznie wysłany na wibrujący stół odbiorczy i uporządkowany. Jeśli laminowany papier nie musi być cięty, można go nawijać automatycznie za pomocą rolki nawijającej.

Parametry techniczne

Model nr. SW-1200G
Maksymalny rozmiar papieru 1200 x 1450 mm
Min. Rozmiar papieru 390 x 450 mm
Szybkość laminowania 0-120 m / min
Grubość papieru 105-500 g / m2
Odrażająca władza 30kw
Całkowite wymiary 12450 * 2400 * 1900 mm
Waga

6600 kg

Szczegóły maszyny

Szczegóły kontaktu
Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)