Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.
Laminacja to nasz zawód!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAutomatyczna maszyna do laminowania

Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning

Orzecznictwo
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning

Chiny Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning dostawca
Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning dostawca Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning dostawca

Duży Obraz :  Podwójne urządzenia Automatyczna maszyna do laminowania Drewniana skrzynka Pakowanie Niski poziom hałasu Runnning

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GUANGMING
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: SC-1050 + 2 + Y

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negoitable
Szczegóły pakowania: FUMIGACJA DREWNIANA OBUDOWA
Czas dostawy: 5-35 DNI
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Jednostka do wytłaczania: Jeden zestaw Kolor zewnętrzny: Biały
Jednostka do laminowania: Dwa zestawy Wysoka integracja: Tak
Rodzaj kontenera: Kontener 40 stóp Typ maszyny: Całkowicie automatyczny
Typ przesyłki: Drewniane skrzynki Niższy hałas: Tak
High Light:

laminator z automatycznym podawaniem

,

maszyna do laminowania o dużej wytrzymałości

Podwójna jednostka laminująca i jedna jednostka tłocząca Automatyczna maszyna do laminowania do drukowania na wysokim poziomie

Jest to podwójna jednostka laminująca i jedna jednostka wytłaczająca Automatyczna maszyna do laminowania do procesu drukowania na wysokim poziomie. Podwójna jednostka laminująca znacznie poprawi jakość laminowania i połączenie znacznie silniejsze. Jednostka tłocząca może grawerować inny wzór na powierzchni papieru, dzięki czemu papier będzie wyglądał znacznie ładniejszy i niepowtarzalny design.

SC-1050 + 2 + Y to nasz rdzeń GMB i kluczowy produkt, do laminowania papieru z szybkim nożem do perforacji dyskotekowej. W porównaniu ze zwykłym nożem do perforacji, ten dyskotekowy nóż perforujący może pracować z dużą prędkością, perforacja będzie bardziej kompletna i łatwa jest to nasz patent GMB i unikalna technologia.

Ta maszyna dostosowuje się do najnowszej chińskiej technologii, może osiągnąć europejski standardowy poziom. Jest to przemysłowa maszyna do laminowania z szybkim i cichym systemem separacji. Ma separację napędzaną silnikiem, może bardzo szybko oddzielić laminowany papier przy stałej prędkości przy niskim poziomie hałasu. W porównaniu ze starymi w układzie separacji napędzanym siłownikiem pneumatycznym, ta prędkość separacji jest o 40% wyższa, a hałas o 30% niższy. Teraz ta seryjna maszyna jest naszym rdzeniem i gwiazdą GMB, co jest mile widziane przez klientów i dystrybutorów.

SC-1050 + 2 + Y to dwuwarstwowa maszyna do laminowania folii termicznej z dobrym systemem synchronizacji. Niektóre nadruki, takie jak pełny czarny kolor, pełny czerwony kolor, gdy wykonujemy proces laminowania, wymagania jakościowe są znacznie wyższe niż normalny kolor. Przy takim zastosowaniu, ponieważ więcej ustawionych laminacji jest wystarczająco dobrych, nie ma miejsca na poprawę, nasz innowacyjny GMB stworzył dwie jednostki laminujące dla maszyny. Ma dobry system synchronizacji, aby zapewnić sprawne działanie maszyny. Również po laminowaniu niektóre papier należy złożyć i złożyć w pudełka. Jeśli jakość laminowania nie jest wystarczająca, folia pęknie, nasza maszyna rozwiąże ten problem poprawnie.

Charakteryzuje się zwartą strukturą, humanizowanym designem i wysoką automatyzacją. Stabilny podajnik, system indukcyjny stosowany do podgrzewania wałka do precyzyjnej temperatury laminowania. W układzie elektrycznym jest wyposażony sterownik PLC, który zapewnia wysoką precyzję podawania papieru płynną pracę, długą żywotność i łatwą konserwację.

SC-1050 + 2 + Y służy do folii termicznej BOPP. Maszyna jest wyposażona w automatyczne podawanie, automatyczną separację po laminowaniu i ma stabilne, wysoce efektywne funkcje. W maszynie zastosowano słynną Delta Schneider, komponenty elektryczne Omron, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo. Maszyna jest automatyczna, podajnik jest automatyczny, podgrzewacz indukcyjny (elektromagnetyczny) służy do podgrzewania walca w celu utrzymania dokładności temperatury laminowania. System sterowania PLC jest również używany w tym urządzeniu. Ma zalety precyzyjnego podawania, stabilnej pracy, długiego podnoszenia i wygodnej konserwacji. Nadaje się do laminowania takich produktów, jak karty, certyfikaty, teczki, okładki książek i pudełka do pakowania itp.

1.1 Konfiguracja

(1) System podawania: podawanie serwo-kontrolne, automatyczne urządzenie zatrzymujące maszynę, gdy brak papieru lub złamany papier jest kontrolowany przez czujnik
(2) Układarka stosów bez nasady: istnieją główne i pomocnicze stoły podnoszące, nie trzeba zatrzymywać maszyny, aby włożyć papier, aby zapewnić wydajność.
(3) Nakładający się system sterowania: sterowanie serwo, synchroniczne działanie z podajnikiem, rejestr przedni jest precyzyjnie kontrolowany za pomocą mechanicznej krzywki, zapewniając równomierne nakładanie papieru.
(4) System rejestrów bocznych: sterowanie serwo, synchroniczne działanie z podajnikiem, precyzyjnie kontrolowane za pomocą mechanicznej krzywki, zapewniają prawidłowe ustawienie stron papieru.
(5) Inteligentny indukcyjny (elektromagnetyczny) wałek grzewczy: zewnętrzny grzejnik elektromagnetyczny oraz czujnik i sterownik temperatury wewnętrznej, stabilna temperatura ogrzewania, równa i dobra wydajność.
(6) System interfejsu człowiek-maszyna: kolorowy ekran, łatwa i prosta obsługa. Operator może w każdej chwili sprawdzić status roboczy maszyny.
(7) Układ ciśnieniowy: ciśnienie zapewnia pompa hydrauliczna, duże i stabilne ciśnienie, prosta regulacja ciśnienia.
(8) System separacji: jest serwo kontrolowany walec rozrywający z czujnikiem ultradźwiękowym. Położenie separacji można łatwo dostosować do rozmiaru papieru.
(9) Automatyczny system dostarczania: automatyczne dostarczanie pneumatyczne może sprawić, że papier będzie w dobrym stanie.
(10) Układ napędowy: Silnik o dużej mocy, poprzez przekładnię, koło łańcuchowe, wysyła do każdego walca. Zasilanie i nakładanie się kontrolowane jest przez serwosilniki. (10) Układ pneumatyczny: wygodny, bez zanieczyszczeń. Zapewnia stabilne źródło powietrza dla maszyny.
(11) Układ elektryczny: Delta PLC, falownik, wygodna regulacja prędkości, stabilna praca i brak hałasu.

Parametr techniczny

Model nr. SC-1050 + 2 + Y
Max. Rozmiar papieru 1050 x 820 mm
Min. Rozmiar papieru 300 x 300 mm
Grubość papieru 105-500 g / m2
Prędkość robocza 0-100 m / min
Odrażająca władza 45 / 25kw
Ogólny wymiar 8700 * 2400 * 1900 mm
Waga

7000 kg


Zalety nas.

1. Najlepsza jakość, konkurencyjna cena, doskonała obsługa posprzedażna .

Ponad 34-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie maszyn do laminowania jest wiodącym i największym dostawcą w tej dziedzinie. Marka Guangming jest dobrze znana użytkownikom z całego świata.

2. Szczegóły potwierdzenia .

Przed produkcją potwierdź wszystkie szczegóły laminatora zamówionego przez klienta, upewnij się, że produkowany przez nas laminator w 100% spełnia wymagania klientów.

3. Kontrola procesu produkcyjnego .

Cały proces każdego zamówienia może być nadzorowany przez ekspertów od materiałów po pakowanie.

4. Punktualny czas dostawy .

Umieszczamy Twoje zamówienie w naszym napiętym harmonogramie produkcji, zapewniamy terminowy czas dostawy. Zwykle następuje to w ciągu 30 dni od otrzymania zaliczki.
5. Warunki płatności .

30% zaliczki i 70% salda przed dostawą TT lub 100% LC na widok.

6. Doskonała obsługa posprzedażna .

Po otrzymaniu towaru uszanuj swoją opinię.
1 rok gwarancji jakości po dostarczeniu towaru.
Rozpatrz skargę w ciągu 48 godzin.
W razie potrzeby możemy wysłać naszego inżyniera za granicę, aby zainstalował maszynę. Klient musi pokryć bilety w obie strony, zakwaterowanie, transport i koszty pracy itp.
7 Profesjonalna obsługa sprzedaży .

Cenimy każde przesłane do nas zapytanie, zapewniamy szybką konkurencyjną ofertę.
Odpowiedz natychmiast na zapytanie.

Wskazówki, jak złożyć u nas zamówienie.

Krok pierwszy, aby potwierdzić odpowiednie modele w naszej sprzedaży, takie jak maksymalny rozmiar papieru, grubość papieru, wydajność procesu, rodzaje folii itp.

Krok drugi, aby potwierdzić cenę, warunki cenowe, czas dostawy, port docelowy itp.

Krok trzeci, podpisz fakturę proforma i złóż 30% depozytu, aby wyprodukować maszynę.

Krok czwarty, gdy maszyna będzie gotowa do dostawy, dokonaj płatności salda w wysokości 70%, aby dostarczyć maszynę.

Krok piąty, aby potwierdzić wysyłkę drogą morską, pociągiem lub samolotem, a następnie zdecydować się na wysyłkę w jednym pełnym kontenerze lub LCL. Po załadowaniu potwierdź list przewozowy i inne dokumenty, takie jak faktura, lista przewozowa itp.

Krok szósty, gdy maszyna dotrze na twoją stronę, zainstaluj ją samemu z naszym wsparciem technicznym lub poproś naszego technika o zainstalowanie maszyny (tylko w przypadku w pełni automatycznej maszyny), kupujący musi zorganizować bilety na trasę, zakwaterowanie, transport itp.

Szczegóły maszyny.


Szczegóły kontaktu
Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)