Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.
Laminacja to nasz zawód!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyMaszyna do laminowania folii termicznej

Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych

Orzecznictwo
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
dobra jakość Przemysłowa maszyna do laminowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych

Chiny Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych dostawca
Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych dostawca Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych dostawca

Duży Obraz :  Dwuczęściowa maszyna do laminowania folii termicznej System synchronizacji materiałów stalowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GUANGMING
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: SC-1050 + 2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negoitable
Szczegóły pakowania: FUMIGACJA DREWNIANA OBUDOWA
Czas dostawy: 5-35 DNI
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 100 zestawów miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Głównym materiałem: Stal Kolor zewnętrzny: Biały
Połączenie: Dwa zestawy Wysoka integracja: Tak
Rodzaj kontenera: Kontener 40 stóp Typ maszyny: Całkowicie automatyczny
Typ przesyłki: Drewniane skrzynki Kompresor powietrza: Tak
High Light:

automatyczna maszyna do laminowania termicznego

,

maszyna do laminowania tekstyliów

Dwie jednostki laminujące Termiczna maszyna do laminowania folii z dobrym systemem synchronizacji

SC-1050 + 2 to dwuwarstwowa maszyna do laminowania folii termicznej z dobrym systemem synchronizacji. Niektóre nadruki, takie jak pełny czarny kolor, pełny czerwony kolor, gdy wykonujemy proces laminowania, wymagania jakościowe są znacznie wyższe niż normalne kolory. rodzaj dopasowania, ponieważ więcej ustawionej laminacji jest wystarczająco dobre, nie ma miejsca na ulepszenie, nasz innowacyjny GMB do stworzenia dwóch jednostek laminujących dla maszyny. Ma dobry system synchronizacji, aby zapewnić sprawne działanie maszyny. Ponadto, po laminowaniu część papieru potrzebuje złożyć i złożyć w pudełka. Jeśli jakość laminowania nie jest wystarczająca, folia pęknie, nasza maszyna rozwiąże ten problem poprawnie.


Charakteryzuje się zwartą strukturą, humanizowanym designem i wysoką automatyzacją. Stabilny podajnik, system indukcyjny stosowany do podgrzewania wałka do precyzyjnej temperatury laminowania. W układzie elektrycznym sterownik PLC jest wyposażony, co zapewnia wysoką precyzję podawania papieru płynną pracę, długą żywotność i łatwą konserwację.

SC-1050 + 2 służy do folii termicznej BOPP. Maszyna jest wyposażona w automatyczne podawanie, automatyczną separację po laminowaniu i ma stabilne, wysoce efektywne funkcje. W maszynie zastosowano słynną Delta Schneider, komponenty elektryczne Omron, aby zapewnić stabilność i bezpieczeństwo. Maszyna jest automatyczna, podajnik jest automatyczny, podgrzewacz indukcyjny (elektromagnetyczny) służy do nagrzewania walca w celu utrzymania dokładności temperatury laminowania. System sterowania PLC jest również używany w tym urządzeniu. Ma zalety precyzyjnego podawania, stabilnej pracy, długiego podnoszenia i wygodnej konserwacji. Nadaje się do laminowania takich produktów, jak karty, certyfikaty, teczki, okładki książek i pudełka do pakowania itp.

1.1 Konfiguracja

(1) System podawania: podawanie serwo-kontrolne, automatyczne urządzenie zatrzymujące maszynę, gdy brak papieru lub złamany papier jest kontrolowany przez czujnik
(2) Układarka stosów bez nasady: istnieją główne i pomocnicze stoły podnoszące, nie trzeba zatrzymywać maszyny, aby włożyć papier, aby zapewnić wydajność.
(3) Nakładający się system sterowania: sterowanie serwo, synchroniczne działanie z podajnikiem, rejestr przedni jest precyzyjnie kontrolowany za pomocą mechanicznej krzywki, zapewniając równomierne nakładanie się papieru.
(4) System rejestrów bocznych: sterowanie serwo, synchroniczne działanie z podajnikiem, precyzyjnie kontrolowane za pomocą mechanicznej krzywki, zapewniają prawidłowe ustawienie stron papieru.
(5) Inteligentny indukcyjny (elektromagnetyczny) wałek grzewczy: zewnętrzny grzejnik elektromagnetyczny oraz czujnik i sterownik temperatury wewnętrznej, stabilna temperatura ogrzewania, równa i dobra wydajność.
(6) System interfejsu człowiek-maszyna: kolorowy ekran, łatwa i prosta obsługa. Operator może w każdej chwili sprawdzić status roboczy maszyny.
(7) Układ ciśnieniowy: ciśnienie zapewnia pompa hydrauliczna, duże i stabilne ciśnienie, prosta regulacja ciśnienia.
(8) System separacji: jest serwo kontrolowany walec rozrywający z czujnikiem ultradźwiękowym. Położenie separacji można łatwo dostosować do rozmiaru papieru.
(9) Automatyczny system dostarczania: automatyczne dostarczanie pneumatyczne może sprawić, że papier będzie w dobrym stanie.
(10) Układ napędowy: Silnik o dużej mocy, poprzez przekładnię, koło łańcuchowe, wysyła do każdego walca. Zasilanie i nakładanie się kontrolowane jest przez serwosilniki. (10) Układ pneumatyczny: wygodny, bez zanieczyszczeń. Zapewnia stabilne źródło powietrza dla maszyny.
(11) Układ elektryczny: Delta PLC, falownik, wygodna regulacja prędkości, stabilna praca i brak hałasu.

Parametr techniczny

Model nr. SC-1050 + 2
Max. Rozmiar papieru 1050 x 820 mm
Min. Rozmiar papieru 300 x 300 mm
Grubość papieru 105-500 g / m2
Prędkość robocza 0-100 m / min
Odrażająca władza 45 / 25kw
Ogólny wymiar 7600 * 2400 * 1900 mm
Waga

7000 kg


Zalety nas.

1. Najlepsza jakość, konkurencyjna cena, doskonała obsługa posprzedażna .

Ponad 34-letnie doświadczenie w produkcji i eksporcie maszyn do laminowania jest wiodącym i największym dostawcą w tej dziedzinie. Marka Guangming jest dobrze znana użytkownikom z całego świata.

2. Szczegóły potwierdzenia .

Przed produkcją potwierdź wszystkie szczegóły laminatora zamówionego przez klienta, upewnij się, że produkowany przez nas laminator w 100% spełnia wymagania klientów.

3. Kontrola procesu produkcyjnego .

Cały proces każdego zamówienia może być nadzorowany przez ekspertów od materiałów po pakowanie.

4. Punktualny czas dostawy .

Umieszczamy Twoje zamówienie w naszym napiętym harmonogramie produkcji, zapewniamy terminowy czas dostawy. Zwykle następuje to w ciągu 30 dni od otrzymania zaliczki.
5. Warunki płatności .

30% zaliczki i 70% salda przed dostawą TT lub 100% LC na widok.

6. Doskonała obsługa posprzedażna .

Po otrzymaniu towaru uszanuj swoją opinię.
1 rok gwarancji jakości po dostarczeniu towaru.
Rozpatrz skargę w ciągu 48 godzin.
W razie potrzeby możemy wysłać naszego inżyniera za granicę, aby zainstalował maszynę. Klient musi pokryć bilety w obie strony, zakwaterowanie, transport i koszty pracy itp.
7 Profesjonalna obsługa sprzedaży .

Cenimy każde wysłane do nas zapytanie, zapewniamy szybką konkurencyjną ofertę.
Odpowiedz natychmiast na zapytanie.

Wskazówki, jak złożyć u nas zamówienie.

Krok pierwszy, aby potwierdzić odpowiednie modele w naszej sprzedaży, takie jak maksymalny rozmiar papieru, grubość papieru, wydajność procesu, rodzaje folii itp.

Krok drugi, aby potwierdzić cenę, warunki cenowe, czas dostawy, port docelowy itp.

Krok trzeci, podpisz fakturę proforma i złóż 30% depozytu, aby wyprodukować maszynę.

Krok czwarty, gdy maszyna będzie gotowa do dostawy, dokonaj płatności salda w wysokości 70%, aby dostarczyć maszynę.

Krok piąty, aby potwierdzić wysyłkę drogą morską, pociągiem lub samolotem, a następnie zdecydować się na wysyłkę w jednym pełnym kontenerze lub LCL. Po załadowaniu potwierdź list przewozowy i inne dokumenty, takie jak faktura, lista przewozowa itp.

Krok szósty, gdy maszyna dotrze na twoją stronę, zainstaluj ją samemu z naszym wsparciem technicznym lub poproś naszego technika o zainstalowanie maszyny (tylko w przypadku w pełni automatycznej maszyny), kupujący musi zorganizować bilety na trasę, zakwaterowanie, transport itp.

Szczegóły maszyny.


Szczegóły kontaktu
Wenzhou Guangming Printing Machinery Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)